miniFAKTÚRA pre iPad

Faktúry - iPhone

Pre všetkých, ktorí potrebujú prístup k svojmu podnikaniu aj mimo kancelárie. Plnohodnotné riadenie agendy priamo vo vrecku.
(55)
Stiahnúť aplikáciu
Next device Next device

Fakturujte rýchlo, kedykoľvek a kdekoľvek

iPhone verzia miniFAKTÚRY Vám umožní vystaviť faktúru za pár sekúnd. Všetky faktúry tak odteraz máte vždy vo vrecku. Môžete si vytvoriť vlastný zoznam klientov, prezerať stavy úhrad a sledovať svoje príjmy cez interaktívne grafy a štatistiky.

Faktúry si vytlačte alebo pošlite emailom

Fakturujte na mieste, ihneď po dokončení zákazky. Jedným klikom si v mobilnej aplikácii vytvorte elektronické PDF-ko a okamžite ho pošlite klientovi. Ak máte po ruke tlačiareň s funkciou ePrint, vytvorené faktúry si môžete rovno vytlačiť.

Fakturujte aj bez pripojenia na internet

Chodíte často do terénu, kde nemáte pripojenie na internet? miniFAKTÚRA má všetky potrebné dáta uložené priamo v telefóne a vy s nimi môžete plnohodnotne pracovať aj pri strate signálu. Keď sa aplikácia pripojí na internet, novovytvorené dokumenty sa synchronizujú so všetkými zariadeniami, ktoré používate.

Skenujte a evidujte náklady

Spravte si poriadok s prijatými dokladmi. Uložte si ich na jedno miesto a nestraťte tak už ani jeden. miniFAKTÚRA pre iPhone Vám umožňuje jednoduchú evidenciu nákladov. Stačí odfotiť prijatú faktúru alebo účet za Váš nákup, vyplniť základné údaje a doklad sa prostredníctvom synchronizácie zaradí medzi náklady, ktoré nájdete v online verzii.

Plnohodnotná správa faktúr vo vrecku

  • Vytváranie faktúr v iPhone
  • Intuitívna navigácia
  • Dokonalý prehľad vo faktúrach
  • Synchronizácia so všetkými Vašimi zariadeniami
  • Jednoduchá editácia a tlač faktúry
  • Podpis priamo v mobile
  • Prehľadné štatistiky

Neváhajte a nakopnite svoj biznis už dnes